Bu Evde Yaşamaya Değer!

Birçok TV Kanalında yayınlanan reklam filmimiz olağın üstü ilgi görmüştür. Aksu TV Haber'de özel haberlerimiz sosyal medya ve web sitelerinde vakit geçiren halkımızın hayallerindeki ev için doğru tercihini bulmasına olanak sağlamıştır. İyi düşünün yanlış karar vermeyin. Doğrusu PROTAS!


Amerikan Hafif Çelik Ev Sistemi

Amerikan hafif çelik ev sistemini yerli sermaye ve üstün Türk mühendisliği ile birleştiren Protas Yapı Sistemleri Sizlere içerisinde güvenle yaşayacağınız yaşam alanları vaad ediyor.

img
Depreme Dayanıklı

Çevre şartlarından etkilenmeyen Protas yapıları S280 yüksek kaliteli çelikten imal edilmektedir. Protas Deprem ve yangına dayanıklı, ses & ısı izalasyonlu size özel yaşam alanları sunuyor.


60 Günde Anahtar Teslim
img

Profesyonel ekibi ile hızlı ve güvenilir yapılar inşa eden, Protas yapı sistemleri hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.

Yapılan araştırmalara göre, çelik yapılar %60 daha hafif ve %85 daha az deprem etkisine sahiptir.

PROTAS YAPI SİSTEMLERİ MÜH.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ


img
Yazar
Fatih GEBEL

Fatih GEBEL 2012 yılında Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Üst yapı projelendirme ve uygulama alanında büyük ölçekli projelerde Şantiye şefliği, proje müdürlüğü ve Genel koordinatörlük pozisyonlarında görev aldı. Proje ve Uygulama denetçiliği, Bilirkişilik ve İş güvenliği uzmanlığı alanlarında sertifikası bulunan Fatih GEBEL kariyerine Protas Yapı Sistemlerinde yönetim kurulu üyesi olarak devam etmektedir.

Popüler Yazılar

img
Kahramanmaraş'ın Öncüsü

14 yıllık tecrübesiyle çelik ev konusunda Kahramanmaraş'ın öncüsü olan PROTAS Çelik ev sistemleri...

img
İyi Düşünün! Yanlış Karar Vermeyin

Güzel bir ev sahibi olmaya karar verdiniz kollarınızı sıvadınız. Fakat zorlu bir süreç sizi...

img
Neden Çelik Ev?

Kırsal alanlarda inşa edilen yapılar risk taşırlar. Bunun nedeni statik ve mimari projeler olmadan inşaatlar...